Sıkça Sorulan Sorular

Markamız, sipariş süreci ve ürünlerimiz hakkında merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer sorular için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerinizde Katkı Maddesi Var Mı?

Ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi bulunmuyor. Organik ürünlerimizin hepsi sertifikalı olduğu için gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Ürünleriniz %100 Doğal Mı?

Ürünlerimiz %100 doğaldır. Koruyucu,katkı maddesi,tatlandırıcı veya boya gibi dışardan eklenen hiçbir madde bulunmaz. Ev yapımı diyebileceğimiz nitelikte ürünlerdir.

Yaklaşık Teslimat Süresi Kaç Gün?

Teslimat süremiz sipariş gününü takiben 3 iş günüdür. Pandemi dolayısıyla kargo şirketlerinin yoğunluğu sebebiyle 1-2 gün istisna yaşadığımız oluyor.

Ürünleriniz Vegan Mı?

Ürünlerimizde herhangi bir hayvansal katkı bulunmaz, vegan ürünlerdir.

Ürünleriniz Şeker Hastaları için Sağlıklı Mı?

Ürünlerimizde ilave rafine şeker bulunmaz. Örneğin pekmezlerimizde sadece meyve şekeri vardır, vakumlu kazanlarda besin değeri kaybolmadan ve şeker ilavesi yapılmadan pekmez haline getirilir.  Dolayısıyla, şeker hastaları doktorlarına da danışarak tüketebilirler.

Bebek Tarhanaları Organik Mi?

Bebek tarhanalarımız tarım bakanlığınca onaylanmış şartlarda üretilir. İçeriğindeki her bir sebze organik tarım ürünüdür. Aynı zamanda bebeklerin tüketmesine uygun olarak eser miktarda tuz içerir ve onlar için özel olarak daha ince taneler olacak şekilde öğütülür.

Bebek Tarhanası Kullanırken Dikkat Etmem Gerekenler Nelerdir?

Bebek tarhanası, bebek beslenmesinde mutlaka tavsiye edilen bir üründür. Hem besleyiciliği çok zengindir hem de bebeklerin damak tadı gelişiminde yardımcı olur. Sizlerin bebek tarhanası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey sertifikalı organik bebek tarhanası olmasıdır.

Ürünlerinizden Hangilerinde Organik Sertifika Var?

Guru üzüm pekmezi , Guru dut pekmezi, Guru keçiboynuzu pekmezi ve Guru Bebek Tarhanası ürünlerimizde organik sertifikamız vardır. Hem üretimi hem de paketlenmesi esnasında organik ürün kurallarına uyularak sizlere sunarız ve belirli aralıklarla denetleniriz.

Ürünlerinizin Son Kullanma Tarihi Ortalama Ne Kadar?

Her üründe son kullanma tarihi içeriklerine göre değişiklik gösterir. Fıstık ezmesi pekmez vb gibi ürünlerde genelde 1 sene iken sirkenin son kullanma tarihi yoktur.

Ürün İade İşlemi Nasıl Oluyor?

Ürünlerimizde yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda fotoğraflayarak tarafımıza mail yoluyla iletmenizi talep ediyoruz. Sonrasında birimimiz inceliyor ve tarafınıza dönüş yapıyor.

Doğal Ürün ve Organik Ürün Arasında Ne Fark Var?

Organik ürün nedir önce onun açıklamasını yapalım, içeriğinde hiçbir koruyucu veya katkı maddesi bulundurmayan, organik tarım yoluyla üretilmiş. Yani üretilirken de hiçbir kimyasal gübreye, veya ilaca maruz kalmamış ürünlerdir. Doğal ürünler çoğunlukla organik ürünlerle karıştırılır fakat bazen maalesef kandırmaya açık olabiliyor. Katkı maddesi bulunup bulunmadığına dair bilgiye içeriğini okuyarak da ulaşabilirsiniz.

Sitenizden Gıda Alışverişi Yapmak Güvenli Mi?

Sitemiz SSL sertifikaları ve iyzico korumalı alışveriş ile çalışır, tamamen güvenlidir. Whatsapp hattımız 7/24 ulaşılabilir olduğundan kafanıza takılan her hangi bir sorunda veya sipariş sorularınızda ulaşabilirsiniz.

Siparişimdeki Ürün Kırık/Bozuk Çıktı Ne Yapabilirim?

Siparişinizde kırık veya bozuk gelen ürünleri tarafımıza fotoğraflayarak yollamanız yeterlidir. Sizlere para iadesi yapılcaktır.

Kapıda Ödeme Yapabilir Miyim?

Kapıda ödeme imkanımız bulunmuyor. Kredi kartı veya banka havalesi ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme Seçeneklerim Neler?

Kredi kartı veya banka havalesi ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hediye Çeki/Kupon gibi Kampanyalar Oluyor Mu?

Web sitemizi veya instagram hesabımızı güncel şekilde takip ederseniz kampanya ve kuponlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayın belli zamanlarında indirimlerimiz ve fırsat paketlerimiz olduğu gibi bazen sipariş paketlerinizin içerisinde sürpriz kuponlar da bulmak mümkün.

Organik Ürünler, Besin Değeri Açısından Konvansiyonel Ürünlerden Farklı Mı?

Organik ürünler üretim aşamasında hiçbir tarım ilacı,kimyasal gübre veya benzeri maddelere maruz kalmazlar ayrıca paketlenirken de raf ömrünü uzatmaya yönelik maddeler ilave edilmez. Böylece diyebiliriz ki besin değeri açısından daha zengindir.

Ürünler, Organik Sertifikası Verilmeden Önce Analiz Ediliyor Mu?

Organik sertifikalı ürünler mutlaka belli zaman aralıklarında analiz edilir ve sertifikalandırılır. Hem üretim yapan hem de paketleme yapan firma aynı şekillerde denetlenir ve sertifikaları verilir.

Ücretsiz Kargo Var Mı?

Web sitemizde 100 tl üzeri alışverişlerinizde kargo tarafımızca karşılanır.

Sizinle Nasıl İletişim Kurarım?

Bize web sitemizdeki iletişim bölümündeki form yoluyla veya, whatsapp hattımız ile ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizde Alerji Yapacak Bir Madde Var Mı?

Ürünlerin içeriklerini okuyarak alışveriş yapmanızı öneririz. Örneğin bebek tarhanası buğday unu içerdiğinden glüten alerjisi olan bebeklere önerilmez veya susam alerjisi bulunan kişiler tahin tüketmemelidir.

Alışveriş Sepeti

0

No products in the cart.

Sohbet
Bir sorunuz var mı?
Reis Organik
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?