HAKKIMIZDA

Hacettepe Üniversitesi mezunu iki kız kardeşin 2015 yılında babalarının geçirdiği rahatsızlık üzerine organik ve doğal gıdalar tüketmek için arayışa girmesiyle başlayan bir girişimdir.

Aynı sene çok sevdikleri kangal cinsi köpekleri Reis’in kaybı onları derinden etkilemiş ve bir melek logosuyla şirketlerinin ismini ona adamışlar, okulda aldıkları eğitimlerle babalarının 45 yıllık satış tecrübesini harmanlayarak bir aile şirketi olmuşlardır.

Gerçek” doğal gıdaların daha ulaşılabilir olmasını hedefleyerek sertifikalı organik yumurta ve gezen tavuk yumurtası ile başlayan girişim maceralarında Ankara’da zincir marketlerde çok yol kat ederek, bunların yanı sıra organik sertifikalı ürünlerini çeşitlendirmeye karar vermişler. Ankara geneli birçok marketle sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’de hem sağlıklı, hem güvenilir ürünlerin zahmetsizce bir tık ile ulaşılabilir olmasını sağlamak için e-ticaret sitelerini kurmuşlardır.

Gelecek nesillerin daha sağlıklı ve organik gıdalar tüketmesi ilkesiyle ilerleyerek ailelerini büyütmüş ve markalaşmışlardır.

Alışveriş Sepeti

0

No products in the cart.

Sohbet
Bir sorunuz var mı?
Reis Organik
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?